Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902A) 215/50 R17 95V

Yokohama

Yokohama W.drive (V902A)215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814766306
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  135,6 €

Цена по парче

135,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот