Споредете до 4 продукти:

Yokohama S.drive AS01 215/40 R16 86W

Yokohama S.drive AS01
Yokohama S.drive AS01
Yokohama

Yokohama S.drive AS01215/40 R16 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814998066
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  128,9 €

Цена по парче

128,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот