Споредете до 4 продукти:

Yokohama MY507 315/80 R22.5 156/150K

Yokohama MY507
Yokohama MY507
Yokohama

Yokohama MY507315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
4968814714116
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  665,8 €

Цена по парче

665,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот