Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 275/60 R18 113Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075275/60 R18 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814924850
ЕУ Етикета:
E
F
71 dB

Највисока цена:  215,8 €

Цена по парче

215,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот