Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 275/50 R20 113Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075275/50 R20 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814924720
ЕУ Етикета:
E
F
72 dB

Највисока цена:  409 €

Цена по парче

409 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот