Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 255/50 R20 109Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075255/50 R20 109Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814924812
ЕУ Етикета:
E
F
71 dB

Највисока цена:  285,7 €

Цена по парче

285,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот