Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 245/65 R17 107Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075245/65 R17 107Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814910389
ЕУ Етикета:
D
E
71 dB

Највисока цена:  134,9 €

Цена по парче

134,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот