Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 235/60 R16 100Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075235/60 R16 100Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814910914
ЕУ Етикета:
F
F
72 dB

Највисока цена:  145 €

Цена по парче

145 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот