Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 235/55 R20 102Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075235/55 R20 102Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814924782
ЕУ Етикета:
E
F
71 dB

Највисока цена:  267,2 €

Цена по парче

267,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот