Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 225/80 R15 105Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075225/80 R15 105Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814910624
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  127,9 €

Цена по парче

127,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот