Споредете до 4 продукти:

Yokohama Ice Guard G075 225/55 R19 99Q

Yokohama

Yokohama Ice Guard G075225/55 R19 99Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814924805
ЕУ Етикета:
F
F
71 dB

Највисока цена:  195,3 €

Цена по парче

195,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот