Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-MT (G005) 40x13.50 R17 121Q

Yokohama

Yokohama Geolandar X-MT (G005)40x13.50 R17 121Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
40x13.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814938789

Највисока цена:  645,4 €

Цена по парче

645,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,08 €

Назад кон врвот