Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 275/40 R22 108W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)275/40 R22 108W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962333
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  276 €

Цена по парче

276 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот