Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 275/40 R21 107W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)275/40 R21 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962289
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  275,4 €

Цена по парче

275,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот