Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 265/50 R20 111W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)265/50 R20 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962234
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  250,9 €

Цена по парче

250,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот