Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 235/45 R19 99W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)235/45 R19 99W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962135
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  159,9 €

Цена по парче

159,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот