Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 235/70 R16 106H

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)235/70 R16 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814816933
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  128,1 €

Цена по парче

128,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,49 €

Назад кон врвот