Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 235/55 R18 100V

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814816827
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  177,3 €

Цена по парче

177,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот