Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 215/70 R17 101H

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)215/70 R17 101H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814811822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот