Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 215/55 R18 99V

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814857684
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  135,1 €

Цена по парче

135,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот