Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 35x12.50 R15 113Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)35x12.50 R15 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
35x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814936945

Највисока цена:  472,4 €

Цена по парче

472,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  175,5 €

Назад кон врвот