Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 33x12.50 R15 108Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)33x12.50 R15 108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814936990

Највисока цена:  243,2 €

Цена по парче

243,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот