Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 265/70 R17 121/118Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)265/70 R17 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814932763

Највисока цена:  211,2 €

Цена по парче

211,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот