Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 235/85 R16 120/116Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)235/85 R16 120/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814936976

Највисока цена:  210,4 €

Цена по парче

210,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот