Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar I/TS (G073) 245/70 R17 110Q

Yokohama

Yokohama Geolandar I/TS (G073)245/70 R17 110Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814787684
ЕУ Етикета:
F
E
72 dB

Највисока цена:  187,3 €

Цена по парче

187,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот