Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar I/TS (G073) 215/70 R15 98Q

Yokohama

Yokohama Geolandar I/TS (G073)215/70 R15 98Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814777517
ЕУ Етикета:
F
E
73 dB

Највисока цена:  146,7 €

Цена по парче

146,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,75 €

Назад кон врвот