Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 275/60 R18 113H

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)275/60 R18 113H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814885045
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  206,7 €

Цена по парче

206,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот