Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 265/70 R16 112H

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814874421
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот