Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 245/70 R16 111H

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814874414
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот