Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 225/70 R17 108T

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)225/70 R17 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814885069
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  150,5 €

Цена по парче

150,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот