Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar (G91F) 225/60 R17 99V

Yokohama

Yokohama Geolandar (G91F)225/60 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814804039
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  130,4 €

Цена по парче

130,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот