Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar (G900A) 215/55 R17 94V

Yokohama

Yokohama Geolandar (G900A)215/55 R17 94V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814699123
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  155,7 €

Цена по парче

155,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот