Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar (G033) 215/70 R16 100H

Yokohama

Yokohama Geolandar (G033)215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814718886
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот