Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 265/50 R20 107V

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058265/50 R20 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988272
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  215,5 €

Цена по парче

215,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот