Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 255/60 R17 106H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058255/60 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988807
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  136,8 €

Цена по парче

136,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот