Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 255/50 R19 107V

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988432
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  194,8 €

Цена по парче

194,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот