Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 245/55 R19 103H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058245/55 R19 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988319
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  182,9 €

Цена по парче

182,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот