Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R18 100H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058225/60 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988630
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  121,1 €

Цена по парче

121,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот