Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 225/55 R19 99V

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988296
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  132,9 €

Цена по парче

132,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот