Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 215/55 R18 99V

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988470
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  119,7 €

Цена по парче

119,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот