Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 205/70 R15 96H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058205/70 R15 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988609
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот