Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 32x11.50 R15 113S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)32x11.50 R15 113S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
32x11.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814904685
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  152,6 €

Цена по парче

152,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот