Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 325/60 R20 121/118S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)325/60 R20 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
325
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814904784
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  340,2 €

Цена по парче

340,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  34,09 €

Назад кон врвот