Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 275/70 R16 114H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)275/70 R16 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904227
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  173,4 €

Цена по парче

173,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот