Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 265/70 R17 113T

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)265/70 R17 113T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814884819
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  163,6 €

Цена по парче

163,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот