Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 265/60 R20 121/118S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)265/60 R20 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814904722
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  216,1 €

Цена по парче

216,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот