Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 255/75 R17 113T

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)255/75 R17 113T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814904098
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  172,4 €

Цена по парче

172,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот