Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 255/70 R16 115/112S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)255/70 R16 115/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814995935
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  195,3 €

Цена по парче

195,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,89 €

Назад кон врвот