Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 255/70 R15 112/110S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)255/70 R15 112/110S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814923051
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  142,2 €

Цена по парче

142,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот