Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 245/75 R16 109T

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)245/75 R16 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814903978
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  148,1 €

Цена по парче

148,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот